Medycyna


71: Przyczyny bólu głowy
Częstym problemem związanym z bólami głowy może być bardzo męcząca migrena, która jest najczęstszym stanem związanym ze złym samopoczuciem związanym z potwornym bólem głowy.

72: Chrap, chrapanie
Chrapiąca osoba w domu to udręka. Nieprzespane noce, przewracanie się z boku na bok i budzenie przy każdym głośniejszym chrapnięciu osoby śpiącej obok. Mimo zastosowanej diety, wizyty u lekarza wciąż nic nie pomaga.

73: Jedziemy na wycieczkę!
Na wakacje zdarza się zazwyczaj jeździć dwa razy do roku. Najczęściej wyjeżdżamy gdzieś latem: w lipcu lub sierpniu oraz zimą. Niestety najczęstszym środkiem transportu wciąż pozostaje samochód lub autokar.

74: Skuteczne środki na grzybicę
Ogromny wybór witamin i suplementów diety, dużo informacji na temat naturalnych metod powrotu do zdrowia można znaleźć na stronie Twojewitaminy.pl. Każdy z pewnością znajdzie tam coś dla siebie, co pozwoli mu cieszyć się dobrym zdrowiem.

75: Chleb czy leki? Oto jest pytanie!
Wysokie ceny to problem który otacza nas z każdej strony. Staramy się go obejść na tyle ile się da, lecz co kiedy już nie mamy wyjścia i musimy kupić dany produkt w chwili obecnej, a nie ma na niego żadnego rabatu, zero promocji a cena jest nie z tej ziemi…?

76: Prywatna klinika w Warszawie coraz popularniejsze miejsce leczenia Polaków
Obecnie, ponad połowa mieszkańców dużych miast korzysta z prywatnych usług medycznych. Prywatna opieka lekarska jest coraz bardziej ceniona. Wielu z nas woli zapłacić za wyższy standard, szybsze usługi i lepszą jakość, niż czekać tygodniami na wizytę, czy być narażonym na nieżyczliwość personelu medycznego.

77: Jak rozpoznać ból krzyża?
Ból krzyża jest w stanie objawiać się na różne sposoby w zależności m.in. od czasu jego trwania, stopnia nasilenia, miejsca odczuwania bolesności oraz innych symptomów, jakie mu towarzyszą, np. osłabienia lub podwyższonej temperatury ciała.

78: Jak powinno się zwalczać zgagę
Przeważnie zgaga kojarzona jest pieczeniem w układzie pokarmowym i to jest prawda, ponieważ zgaga to wydzielanie się kwasu trawiennego z żołądka.

79: Sposoby antykoncepcji dla kobiet i mężczyzn
Wiele jest różnych sposobów na zabezpieczenie się przed niepożądaną ciążą. Panowie wybór mają mniejszy niż panie ponieważ panowie mogą ze swojej strony jedynie sięgnąć po prezerwatywę.

80: Antykoncepcja dwuskładnikowa
Wielkie jest obecnie na rynku różnego rodzaju preparatów antykoncepcyjnych. Również samych pigułek antykoncepcyjnych mamy kilak rodzajów. Przed sięgnięciem po pigułki antykoncepcyjne należy udać się bezwzględnie do lekarza ginekologa.


Strona 8 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.