Medycyna


81: Skuteczność pigułki antykoncepcyjnej
Pigułki antykoncepcyjne są chętnie wybieraną metodą antykoncepcyjną. Stwierdzić można, iż pigułki antykoncepcyjne to jedna z najskuteczniejszych metod do walki z niechcianą ciążą.

82: Plaster antykoncepcyjny
Antykoncepcja rozwija się i jej najnowszym wynalazkiem są specjalistyczne plastry. Plastry te działają podobnie jak tabletka antykoncepcyjna, ale plastrów antykoncepcyjnych nie łykamy a przyklejamy je sobie.

83: Spirala wewnątrzmaciczna jako optymalne rozwiązanie antykoncepcyjne
Wiele dojrzałych kobiet, które nie planują już dzieci, jednak prowadzi aktywne życie seksualne, zastanawia się, jaką metodę antykoncepcyjną wybrać, by była ona bezpieczna i pewna, a przy tym komfortowa.

84: Nowoczesne i skuteczne spirale hormonalne
Regularne wizyty u ginekologa to obowiązek każdej kobiety, która w widoczny sposób dba o własne zdrowie. Wbrew pozorom działania te zawierają w sobie szereg różnorodnych elementów, nie zaś wyłącznie pomoc w zapobieganiu niechcianej ciąży tudzież powadzenie ciąży pacjentki.

85: Najskuteczniejsze metody antykoncepcji naturalnej
Praktycznie każda dekada wprowadza nowe rozwiązania farmakologiczne, widoczne także na płaszczyźnie antykoncepcyjnej. Przyznać należy, że możliwości w tej kwestii jest bardzo wiele, począwszy od rozwiązań naturalnych, uznawanych za najbezpieczniejsze, a na alternatywach mechanicznych i farmakologicznych skończywszy.

86: Kobiety dojrzałe a spirala
Wiele dojrzałych kobiet, które nie planują już dzieci, a nadal prowadzą aktywne życie seksualne, odwiedza gabinety ginekologiczne w celu uzyskania wskazówek i rad w zakresie szeroko rozumianej antykoncepcji.

87: Wygodne i skuteczne spirale hormonalne
Poszukując optymalnego rozwiązania antykoncepcyjnego, chroniącego przed nieplanowaną ciążą, ale także regulującego gospodarkę hormonalną.

88: Leki w ciąży, które można przyjmować
Często jest tak, że kobietom w ciąży zabrania się przyjmowania jakichkolwiek leków, a co się z tym wiąże bardzo często zmagają się one z jakimś bólem.

89: Uczulenie nie ma szans
Wątroba, zwłaszcza w tym okresie świątecznym niestety jest narażona na wiele różnych nieprzyjemnych czynników, które mogą sprawić, że nie będzie ona funkcjonowała dokładnie tak jak powinna.

90: Uczulenie nam nie grozi
Jeżeli wiemy, że nie mamy żadnego uczulenia i możemy przyjmować dowolne leki w poszukiwaniu tego najlepszego, to z pewnością można powiedzieć, że jesteśmy szczęściarzami, bo nie musimy się obawiać, że po wzięciu jakiejś tabletki na naszym ciele pojawią się jakieś krosty, albo że zaczniemy puchnąć.


Strona 9 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7019
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.