Moda


91: Kobieca garderoba
Każda kobieta przyzna, że odpowiednio dobrany strój podnosi zadowolenie i pewność siebie. Ale niestety nie zawsze w naszych szafach znajdziemy wystarczająca liczbę ubrań abyśmy osiągnęły pełnie szczęścia.

92: Najdroższa biżuteria artystyczna
Nikogo chyba nie zaskoczy już fakt, że biżuteria artystyczna nie należy do najtańszych. Nawet takie rzeczy jak sam prosty pierścionek potrafią kosztować tysiące dolarów. Niemniej jednak kiedy wydaje nam się, że dany przedmiot jest szczytem luksusu, okazuje się, że istnieją jeszcze droższe drobiazgi.

93: Jak działa bielizna modelująca?
Bielizna modelująca nazywana też (nieco nieściśle) wyszczuplającą spotyka się z coraz życzliwszym przyjęciem. Coraz bardziej atrakcyjne rozwiązania polecane przez jej producentów przyczyniają się zaś do tego, że sięgają po nią również te z pań, które początkowo były nastawione sceptycznie do tego rodzaju rozwiązania.

94: Nowa marka męskich akcesoriów „SimpleChic”
Na polskim rynku pojawiła się nowa marka akcesoriów dla mężczyzn. Pod szykownie brzmiącą nazwą SimpleChic kryje się wyjątkowa kolekcja wracających do łask i powoli podbijających polski rynek ascotów i poszetek.

95: Szeroki wybór torebek
Jak wiadomo, torebka jest podstawowym elementem ubioru każdej kobiety – większość przedstawicielek płci pięknej nigdzie się bez nich nie rusza.

96: Moda w czasie kryzysu
Coraz więcej osób wybiera się na zakupy do sklepów z używaną odzieżą, popularnie nazywanych lumpeksami lub szmateksami. Nic w tym dziwnego. Tego typu ubrania są bowiem zwykle bardzo dobrej jakości i w doskonałym stanie.

97: Mini i wysokie obcasy a mróz
Wiele kobiet lubi ubierać się ładnie i prezentować swoje wdzięki. Co jednak zrobić jeśli na dworze jest mróz a temperatura sięga nawet -20 stopni ? Okazuje się, że nawet wtedy nie trzeba rezygnować z ubierania się ładnie i modnie. O tym właśnie będzie ten artykuł.

98: Nowa kolekcja ciuchów
Nowe, modne rzeczy są nierzadko bardzo drogie, nie licząc sezonowych wyprzedaży. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na ich zakup, czy tak częstą wymianę jak by chcieli.

99: Biżuteria srebrna - elegancja, która nie kosztuje wiele
Biżuteria srebrna jest elegancka, a przy tym stosunkowo niedroga. Z tego względu cieszy się trwałą popularnością wśród kobiet na niemal całym świecie.

100: Własny salon kosmetyczny czy praca u kogoś?
Praca jako kosmetyczka jest dzisiaj chętnie wybierana – to głównie zawód selekcjonowany przez kobiety, których pasją jest wszystko to, co związane z pielęgnacją ciała, twarzy oraz byciem piękną.


Strona 10 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.