Moda


111: Bieliźniane wtopy gwiazd
Choć o wizerunek postaci stojących na piedestale dba szereg stylistów i makijażystów to jednak ciągle zdarzają się przypadki rażących niedociągnięć, zwłaszcza w kwestii bielizny. Nie chodzi tu bynajmniej o przypadkiem wystające ramiączko.

112: Modne Srebro
Srebro oszałamia od zawsze. W naturze występuje dosyć rzadko i to zarówno w indywidualnie, jak i dodatkach rud różnych metali. Cechuje się idealną przewodnością cieplną i elektryczną. Jest metalem kowalnym i elastycznym, a po wypolerowaniu lśniącym i błyszczącym.

113: Biustonosz sylikonowy - warto?
Stanik jest tak samo ważną częścią garderoby jak bluzka czy spódnica. Teoretycznie go nie widać, ale ma zadanie ładnie wyeksponować nasz biust i jednocześnie być wygodny.

114: Zalety biustonosza push up
Kobiety zazwyczaj bardzo dużą wagę przykładają do bielizny. Choć na co dzień jej nie widać spod ubrania to jednak ma ona za zadanie uwydatnić atuty kobiecej figury. Dlatego tak dużo pań kupuje drogą i dobrą bieliznę.

115: Modne i wygodne kozaki
Czy kozaki mogą być wygodne i dobrej jakości? Bez wątpienia! Dlatego takie istotne jest, żeby wybierać tylko takie kozaki, które będą dla nas dobre i będą nam całkowicie dobrze służyły przez naprawdę długi czas.

116: Botki Bronx -dlaczego warto je mieć?
Jeżeli szukamy dobrych butów, powinniśmy zwrócić uwagę szczególnie na botki markowe, które będą dla nas odpowiednie. Warto wybrać na przykład botki Bronx, gdyż tylko one będą mogły zaspokoić nas w pełni, jeśli chodzi o wysoką jakość i wysoki stopień komfortu.

117: Powroty ubrań modnych dawno dawno temu
Są takie elementy garderoby, które ciężko jest nam zestawić z czymkolwiek. Takim ubraniem traktowanym chyba po macoszemu, jest koszula jeansowa. Była ona popularna w latach 50, 80, 90, a teraz znowu wróciła do łask.

118: W co się ubrać?
Bardzo często się zdarza, że kobiety stają przed szafą i zanim ją otworzą już są przekonane, że nie mają co na siebie włożyć. Tym czasem szafa się nie zamyka, a my jeszcze bardziej poirytowane tym faktem zakładamy pierwsze lepsze spodnie, bluzkę i w złym nastroju na cały dzień wychodzimy z domu.

119: Mężczyzna i jego buty eleganckie
Współczesny mężczyzna coraz mniej wspólnego ma z troglodytą i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Nie jest już dzisiaj wstydem w naszym społeczeństwie to, że mężczyzna ubiera się w elegancki sposób, czy też kwestie, które związane są z tym, że używa on drogich kosmetyków, czy tez innych tego typu produktów i warto sobie z tego bez wątpienia zdać sprawę, bo tak właśnie jest.

120: Jakie eleganckie buty są najlepsze?
Nie da się ukryć tego, że każda kobieta dąży do uzyskania jak najbardziej atrakcyjnego wyglądu. Taki jest bowiem stereotyp kobiecości oraz wzorzec, do którego należy, ale też i warto dążyć.


Strona 12 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.