Moda


121: Zakupy w sieci i zakupy grupowe
Gdy ceny idą w górę w znacznie większy stopniu jesteśmy zainteresowani możliwościami pozyskiwania produktów po atrakcyjnych cenach. W ten sposób jesteśmy często narażeni na działanie hasał promocja, czy oddziaływanie innych marketingowych technik z reklamą na czele. Wiele produktów, które kupujemy nie jest nam niezbędna do życia.

122: Jak źle dobrać bieliznę?
Kupując na przykład nową bluzkę czy spódnicę najpierw dokładnie ją mierzymy, zastanawiamy się czy jest dla nas odpowiednia. Tymczasem kupując bieliznę wiele z nas robi to bez większego zastanowienia.

123: Jak wybrać buty na lato?
Kiedy wychodzimy z domu obowiązkowo musimy na nasze stopy założyć buty. Bez butów nie zrobimy nawet kroku za próg drzwi naszego domu. Buty chronią nasze stopy przed zranieniem oraz przed zmarznięciem czy odmrożeniami w okresie zimowych.

124: Jak dobrać idealne damskie buty?
Nie można zaprzeczyć, że kobiety wręcz uwielbiają kupować buty. Kolekcjonerki jednak dzielą się na dwa typy. Jedne w ogóle nie chodzą w butach na obcasach, ale uważają za punkt honoru takie posiadać, natomiast inne kupują i z chęcią w nich chodzą. To właśnie szpilki są butami, które cieszą się ogromną popularnością. Wygląda się w nich zawsze świetnie.

125: Pasy dla kobiet
Kobiety od zawsze przykłądają dużą wagę do wyglądu, a także starają się, aby był on za każdym razem dopasowany do sylwetki, a nawet udało się go dowolnie zmieniać. Niekiedy mamy okazję, aby nasze pasy wyszczuplające, nie tylko służyły nam do ćwiczeń, ale też do wyjść w obcisłych sukienkach.

126: Czy era stringów już przeminęła?
Pojawiły się z wielkim hukiem, to trzeba przyznać. Jednak z czasem, kiedy ludzie przestali się dziwić czemukolwiek lub dziwi ich coraz mniej, to i stringi przestały być sensacją.

127: Nadmiar obuwia szkodzi?
Spróbujmy się zastanowić, ile par butów powinna mieć kobieta, a ile mężczyzna. Czy rzeczywiście panie są bardziej pod tym względem wymagające od panów? Z całą pewnością kobiety mają większy wybór obuwia, więc bywają też bardziej kapryśne.

128: Piękna biżuteria to skarb
Każda kobieta, bez wyjątków, lubi się otaczać pięknymi rzeczami i dbać o swój wizerunek. Najlepsze efekty zaś w odniesieniu do tych właśnie kwestii osiągnąć można, wybierając dobrej jakości ubrania i dodatki do nich.

129: Przyczyn depresji poszukuj na głowie
Jeśli na samą myśl o nadejściu jesieni tracisz humor, przebiega cię zimny dreszcz i biegniesz po gorącą kawę, to jesteś jedną z wielu kobiet, które co roku cierpią na depresję jesienną. Najczęściej są to kobiety pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, które z racji wieku powinny tryskać energią i radością.

130: Czy markowe produkty są lepsze?
Gdy na polskim rynku spotykaliśmy się z brakami w ilości dostępnego towaru, jeśli chodzi o ubrania, czy buty, produkty markowe były czymś wyjątkowym, co stanowiło o zamożności oraz korzystaniu z wysokiej jakości produktów.


Strona 13 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.