Moda


131: Gumowe buty. Hit czy kit?
Jeszcze do niedawna nikt by pewnie nie przypuszczał, że gumowe obuwie stanie się tak popularne. A tymczasem wymyślone blisko 25 lat temu przez brazylijskiego producenta Melliski świecą triumfy i zdobywają rzeszę wielbicielek na całym świecie.

132: Torebka jako obowiązkowy element garderoby
Jak dobrze wiadomo, torebka jest praktycznie podstawowym elementem ubioru właściwie każdej kobiety – większość przedstawicielek płci pięknej nigdzie się bez nich nie rusza.

133: Kupowanie bielizny na prezent
Kupienie bielizny, nie jest wcale takie łatwe, jakby się mogło nam wszystkim wydawać, al. Należy do zdecydowanie jednych z najbardziej trudnych, a dodatkowo stanowi coś, czego łatwo dostać się nie da.

134: Buty na szpilkach
Noszenie butów na szpilkach, należy do dość ciekawych, a także należy do takich, które należy dokładnie mieć opanowane. Są bowiem dziewczęta, jakie źle chodzą w takim obuwiu, ale tak naprawdę nie mają pojęcia, na czym to polega i jak należy się poruszać, aby niczego nie zniszczyć.

135: Kupowanie bielizny przez telefon
Sztuka telemarketingu na chwilę obecną dość mocno przewyższa niektóre sklepy i staje się dla różnych ludzi czymś, co mogą dość mocno i inteligentnie przede wszystkim wykorzystać.

136: Buty na zimę
Zima jest dla nas okresem często niskich temperatur. Wtedy decydujemy się także na wyjazdu w góry, gdzie mamy styczność ze śniegiem. Dobrze jest odpowiednio przygotować się do takich warunków, aby nie zachorować, aby nie zrobić sobie krzywdy.

137: Podążać za modą czy własnym gustem? Podpowiadamy jak dobrać odcień wieczorowej kreacji
Wybór stosownego koloru sukni może być prawie że tak trudny jak decyzja dotycząca jej kroju. Stoimy niejednokrotnie przed zasadniczym kłopotem: wybrać to, co akurat jest modne, czy raczej to, w czym zwyczajnie czujemy się komfortowo.

138: Wróżenie z butów
Buty, poza oczywistą funkcją praktyczną są także swoistym manifestem przekonań. Wiele subkultur wyraża się właśnie poprzez specyficzne obuwie. Nasi dziadkowie twierdzili także, że wiarygodność człowieka można ocenić właśnie po stanie obuwia. Jak więc wróżyć z butów?

139: Księżniczka? W stylu empire? Pomagamy wybrać fason sukni ślubnej!
Wybór akuratnego kroju sukni do figury,to pozornie nic szczególnie trudnego, ale zdaniem specjalistów z branży, mnóstwo kobiet ma z tym niewątpliwy problem. Wobec tego zanim pójdziemy na zakupy, powinno się najpierw trzeba zaznajomić się z kilkoma poradami, które mogą okazać się wielce przydatne w tym zakresie.

140: Dobre tkaniny ciągle w modzie
Kiedy parę dni temu spacerowałam w jednym z centrum handlowym z moją starszą o pokolenie koleżanką natrafialiśmy na różnorakie sklepy odzieżowe. W nie jednym z nich słyszałam z jej ust słowa „wow, przecież to było modne w moich czasach”.


Strona 14 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.