Moda


151: Kupowanie półbutów dla mężczyzn
Mężczyźni tak samo, jak i kobiety lubią dbać o siebie i własny wygląd. Zazwyczaj chcą się dobrze i ładnie ubrać oraz noszą eleganckie buty. Dla niektórych jest to podstawa, ponieważ wymaga tego ich zawód.

152: Sukienka na letnie wesele
Lato to sezon na wesela, bo chociaż odbywają się one przez cały rok, to jednak letnia pora najbardziej sprzyja zawieraniu związków małżeńskich. Wybór sukienki na wesele wcale nie jest prosty, bo trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów.

153: Zdecydowanie w kwestii zegarka
Niezdecydowanie zazwyczaj przypisuje się kobietom. Czy słusznie? Kobiety zaprzeczają, bo nie tolerują stereotypów, zwłaszcza na swój temat. Mężczyźni potwierdzają.

154: Stosowanie rodu w biżuterii srebrnej
Wiele współczesnych wyrobów jubilerskich zwłaszcza te wykonane ze srebra są pokrywane rodem w celu zwiększenia ich połysku i trwałości. Artykuł ten przybliży nam ten temat dzięki czemu dowiemy się jak odpowiednio dbać o naszą biżuterię aby cieszyć się nią przez długie lata.

155: Jak wybrać biustonosz?
Kupujemy przynajmniej kilka biustonoszy rocznie, ale okazuje się, że nie za dobrze orientujemy się w tym jak prawidłowo dobrać rozmiar stanika. Okazuje się, że to wcale nie jest takie proste.

156: Dobre majtki, dobre samopoczucie
Wybór odpowiednich majtek to z pozoru prosta sprawa. Ale tylko z pozoru. Tak naprawdę, dobre majtki muszą spełniać wiele kryteriów. Na dodatek, każda kobieta musi dobrać je indywidualnie do swojego typu figury oraz rozmiaru.

157: Chcesz wymarzony zegarek? Pomyszkuj w sieci
Uważasz się za człowieka postępowego, korzystasz z najnowszych wynalazków, a jeśli masz zamiar zakupić modny zegarek decydujesz się na maraton po sklepach. Nie sądzisz, że jest w tym wiele niezgodności. Chyba się nieco pogubiłeś, proponujemy zatem zderzenie dwóch scenariuszy.

158: (Sub)kultury – bunt czy styl życia?
Bardzo często ulegamy stereotypom, przechodząc ulicą obok punka, hip-hopowca czy fana muzyki reggae. Czy jednak na pewno ich wygląd świadczy wyłącznie o chęci przynależenia do pewnej grupy? A może jest w tym jakaś głębsza ideologia?

159: Mała czarna, modne buty i wymarzone dodatki
Śluby, komunie, urodziny, imieniny, co jeszcze nas czeka w tym roku? Czy da się te wszystkie imprezy połączyć w jedną? Jak tu zyskać na czasie, kasie i tańszych zakupach.

160: Z czego uszyte są najlepsze buty
Potocznie buty, botki, trzewiki, itp. Nie każdy z nas rozróżnia czym się jeden but różni od drugiego. Materiały są tak różne,a ceny czasami zaskakująco wysokie albo śmiesznie niskie. Sąsiadka za podobne botki zapłaciła trzy razy mniej. Sklep taki ekskluzywny, czy coś innego, od czego to wszystko zależy?


Strona 16 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.