Moda


171: Jak znalazłam buty marzeń?
Czy macie takie samo wrażenie jak ja, że życie bywa przekorne, jeśli o czymś usilnie marzycie, to staje się to coś coraz mniej osiągalne, odległe, a po jakimś czasie dochodzicie do wniosku, że to tylko iluzja, która nigdy nie przybierze realnych kształtów.

172: Bitwa na wskazówki.
Można śmiało powiedzieć, że ludzie rywalizują ze sobą od zawsze i w każdej dziedzinie życia. Rywalizują też przedmioty, choć człowiek pochłonięty własną walką zupełnie tego nie dostrzega.

173: Zegarki łamią stereotypy
Część kobiet oficjalnie przyznaje się do popierania feminizmu, a nawet zasila jego szeregi. Są i kobiety, które zupełnie nieświadomie wspierają ten ruch poprzez naśladowanie zachowań i ról podejmowanych przez mężczyzn. A może jest tak, jak śpiewa zespół Lady Pank, że kobiety naturę mają coraz bardziej samczą?

174: Wszystko co powinniśmy wiedzieć o opalach
Dobrze znane już przez większość starożytnych kultur opale cenione są przede wszystkim ze względu na swoją olśniewającą gamę kolorów. Ten artykuł pozwoli wszystkim zagłębić się szerzej w temat tego szlachetnego kamienia oraz da nam kilka wskazówek niezbędnych do prawidłowego pielęgnowania tego rodzaju biżuterii.

175: Wakacje na czasie
Nastała idealna pora na planowanie wakacyjnego wyjazdu, dlatego sporządzasz obszerną listę ze skrupulatną dokładnością. Jesteś przekonany, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik, jednak scenariusz lubi się powtarzać i zazwyczaj bywa tak, że o czymś zapominasz.

176: Nowoczesny zegarek dla nowoczesnej mamy
Przez cały rok żyję w przeświadczeniu, że jestem indywiduum, oryginałem nie do podrobienia, z wyjątkiem tygodnia poprzedzającego Dzień Matki, który za każdym razem uświadamia mi, że mam więcej wspólnego z resztą społeczeństwa, niż mi się wydaje.

177: Debata zegarków na wesoło
Czy zdarzyło ci się stanąć przed wyborem: tani zegarek, którego marka nic ci nie mówi i pewnie niewielu jest znana, czy droższy, ale nazwa marki przywołuje skojarzenia z ekskluzywnym produktem? Pewnie tak, jak i wielu innym niezdecydowanym.

178: Luksusowy zegarek dla każdego.
Gdy słyszymy słowo „ekskluzywny”, niezależnie od przedmiotu, które określa, czy to jest samochód, część garderoby, zegarek, kojarzy nam się z czymś nieosiągalnym dla przeciętnego klienta.

179: Kolorowe oblicze czasu.
Najchętniej zatrzymałbyś nieodwracalnie upływający czas, by uczynić wiecznym, świeże spojrzenie na świat, młodzieńczy temperament, szaleństwo zmysłów. Niestety czas płynie nieubłaganie szybko, pomimo chęci nie możesz go zatrzymać, ale możesz sprawić, że przemijanie będzie przyjemniejsze.

180: Nadruki na modnych eko-torbach
Zmieniające się trendy w modzie wpływają na nasz styl życia. Od jakiegoś czasu obserwujemy modę na ekologiczne funkcjonowanie, wyrażające się na szereg różnych sposobów, od sprzątania ziemi, stosowania naturalnych kosmetyków, po zakładanie ubrań ekologicznych, dopełnionych gadżetami z tegoż samego materiału.


Strona 18 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.