Moda


11: Jak należy dbać o jeansy?
Spodnie, które uwielbiane są przez miliony ludzi na całym świecie. Czarne, niebieskie, granatowe, przetarte, z dziurami lub bez - zawsze znajdują swoich zwolenników. Jeansy, bo oczywiście o nich mowa, mogą służyć nam przez długie lata jeżeli odpowiednio o nie zadbamy.

12: Co można zrobić ze starymi ubraniami?
Szafy (szczególnie kobiecie) mają to do siebie, że jak duże by nie były, to i tak są za małe. Często trzymamy tam jednak rzeczy, których od dawna nie używamy. Raz na jakiś czas warto zatem zrobić generalne porządki w szafie, dzięki czemu uzyskamy trochę wolnej przestrzeni.

13: Sztuka dobierania skarpet
Kobiety nie zawsze mają na sobie skarpety – mogą zastąpić je rajstopami, pończochami lub getrami. Panowie ze skarpetek mogą zrezygnować tylko w ciepłe dni, ale też nie zawsze strój na to pozwala. Ten z pozoru mało znaczący dodatek, który minimalnie wystanie spod spodni, powinien być dobrze dobrany do całego ubioru.

14: Kurtka zimowa czy płaszcz? Czyli jak czuć się wygodnie i dobrze wyglądać zimą
Zima to okres przymusowego zakładania ciepłych ubrań, które przez swoje obszerne rozmiary mogą niestety zniekształcać figurę. Dlatego aby dobrze wyglądać, należy zastanowić się co bardziej pasuje do naszego typu sylwetki oraz stylu: kurtka czy płaszcz?

15: Trendy modowe - zima 2014
Motywem nadchodzącego sezonu modowego będzie brak zasad i postawienie na ostry, nieco zaskakujący wygląd. Z drugiej strony, znajdziemy również ubrania wykonane z ciepłych materiałów, co na pewno zostanie przez nas docenione w okresie mroźnych zimowych dni. Jakie jeszcze niespodzianki przygotowali dla nas kreatorzy mody na zimę 2014/15?

16: Dresy na salony
Moda uliczna nie rozwija się w odosobnieniu. Mają na nią wpływ aktualne trendy, odbijają się na niej wydarzenia polityczne czy nawet konflikty mocarstwowe. Teraz możemy obserwować, jaki wpływ na to, co się nosi mają tendencje do prowadzenia sportowego modelu życia.

17: Chodzenie w szpilkach – rób to dobrze!
Kobieca miłość do wysokich obcasów nie zna granic. Chodzenie na wysokim obcasie jest jednak dużym wyzwaniem i niestety często widujemy na ulicach panie, które z tym wyzwaniem sobie zupełnie nie radzą. Warto zatem opanować sztukę chodzenia w szpilkach, aby stały się one obuwiem, które dodają nam stylu, a nie go odejmują.

18: Jak dbać o skórzane obuwie?
Obuwie jest niezwykle istotnym elementem naszego ubioru, dlatego staramy się dbać o ich jak najlepszy wygląd. Buty wykonane z tworzyw sztucznych szybko się niszczą, a ich użytkowanie jest specjalnie komfortowe dla naszych stóp. Dlatego też chętnie wybieramy obuwie skórzane, które jest trwałe i eleganckie.

19: Dodatki do stylizacji - co powinna mieć każda kobieta?
Aby czuć się pewnie i wygodnie, warto zdecydować się na odpowiednie ubrania. Nie oznacza to ‎jednak, że one same potrafią nam zagwarantować to, na czym tak bardzo nam zależy. Bardzo ‎ważną rolę odgrywają także wszelkiego rodzaju dodatki.

20: Jak się ubrać na imprezę rodzinną?
Imprezy rodzinne wymagają zdecydowanie mniej przygotowania niż imprezy czy spotkania ‎biznesowe, a także wszelkiego rodzaju bale. Bez względu na to, czy wybieramy się na imieniny do ‎cioci, na urodziny do babci, czy na święta spędzane w rodzinnym gronie, musimy wiedzieć co ‎wypada, a czego nie wypada założyć.


Strona 2 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.