Moda


261: Manicure hybrydowy idealny na wakacje
Za kilka miesięcy nadejdzie ulubiona pora roku większości z nas, czyli lato. Jest to czas, w którym najchętniej bierzemy urlopy, a z nieba leje się żar, choć ostatnie lata pokazały, że może być to czas obfitujący w deszcze.

262: Biżuteria na prezent
Gdy zbliżają się Walentynki, większość osób zastanawia się czym obdarować ukochaną osobę. Mężczyźni mają chyba łatwiej, jest przecież mnóstwo potencjalnych prezentów, które sprawią przyjemność każdej kobiecie.

263: Jak poradzić sobie w świecie mody?
Pewnie wiele kobiet czuje się zagubionych w świecie wizażu. Co prawda, informacji na temat aktualnych trendów jest mnóstwo, jednak pośród natłoku różnego rodzaju porad, ciężko jest wybrać te najlepsze dla nas.

264: Biżuteria jako forma prezentu
Jeśli nie mamy pojęcia, co kupić i podarować komuś w ramach prezentu lub po prostu nie chce nam się wysilać i wymyślać skomplikowanych rzeczy, zwykle decydujemy się na kwiaty, kosmetyki lub standardową biżuterię.

265: Swapy sposobem na zmianę garderoby
Kobiety bardzo często kupują ubrania liczone w dziesiątkach. Różnego rodzaju promocje, okazje nie do odrzucenia sprawiają, że szafy zwykle się nie domykają. Bardzo często jest też tak, że ubrania nigdy nie są zakładane – przez sezony leżą na półce, jeszcze z metkami. Czasem też się nudzą...

266: Lumpeksy – jak to możliwe, że chodzą tam wszyscy?
Ciuchy to coś, co kobiety ubóstwiają. Ich szafy zwykle nie domykają się pod naporem wystających wieszaków, półki z akcesoriami wcale nie uginają się mniej, a szafki na buty niemal zawsze wydają się mało pojemne. Na odzienie kobiety wydają fortunę. Są jednak i te nieco bardziej zaradne...

267: Szafa faceta – jak powinna wyglądać?
Zastanawiałyście się kiedyś, drogie Panie, co kryje szafa mężczyzny? Czy ten również otwiera ją rano z impetem i krzyczy, że nie ma w co się ubrać, czy bierze byle jaki t-shirt i spodnie, byleby tylko były czyste? Jak jest naprawdę? Czy dla mężczyzn dress code, to chodzenie w dresie?

268: Martensy – niezwykła historia
Największe wynalazki ludzkości powstają w następstwie przypadku, nieszczęśliwego wypadku lub innych niezaplanowanych sytuacji. Tak było też, jeśli chodzi o różne rodzaje butów. Przecież nikt od razu nie wpadł na to, że można chodzić w szpilkach, drewniakach, japonkach czy...martensach!

269: Jak dobrać szpilki?
Buty od zawsze były przyjaciółmi kobiety. Rekordzistki nie wahają się kupować nawet kilkudziesięciu par sezonowo – to wciąga na tyle, że czasem nie starcza dni w roku, żeby choć raz je włożyć. Szczególną miłością kobiety otoczyły szpilki – buty na wysokim obcasie. Czy te zawsze są niewygodne?

270: Jak dbać o buty zimą?
Zima to pora roku, której już większość ludzi zaczyna mieć dość. Nie ma się co dziwić, syberyjskie mrozy były pożądane tylko wtedy, kiedy ich jeszcze nie było. Teraz zdążyło zmęczyć nie tylko nas, ale i nasze buty. Jak dbać o nie, kiedy za oknem szaleje śnieg, mróz, sól, piasek do posypywania ulic?


Strona 27 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.