Moda


21: Krótko o krótkich spodenkach
Ma je z pewnością każdy, bo są niezastąpiona częścią letniej garderoby. Są najwygodniejszym rozwiązaniem, gdy wybieramy się na spacer, rower czy grilla. Wygodne, przewiewne i modne – krótkie spodenki w wielu odsłonach.

22: Pierwsze oznaki jesieni – wyprzedaże
Wyprzedaże są tym, co wielu z nas skłania do wizyty w centrach handlowych i galeriach. Zwłaszcza, gdy obejmują one rynek odzieżowy, który jak wiadomo, musi dostosować się do zmieniających się pór roku. Prawdziwe lato dopiero przed nami, ale w sklepach już znajdziemy wyprzedaż letnich kolekcji.

23: Biżuteria sutasz - czego potrzebujesz, aby zacząć?
Etniczna biżuteria artystyczna cieszy się coraz większą popularnością. Interesują się nią dziewczęta ćwiczące cierpliwość przeplatając wstążki i kamienie, biżuteria sutasz (soutache) spotyka się jednak z życzliwym przyjęciem również wśród projektantów.

24: Idealna torebka dla bizneswomen, czyli jaka?
Damska torebka to jeden z najważniejszych elementów kobiecego stroju. Nie wyobrażamy sobie wyjścia z domu bez niej już choćby ze względów praktycznych, zazwyczaj skrywamy w niej bowiem wszystkie nasze skarby. Okazuje się jednak, że potrafi ona znakomicie komponować się ze strojem podkreślając jego walory.

25: Markowe ubrania, czyli jakie?
Dlaczego każdego dnia centra handlowe przyciągają ogromne rzesze ludzi? Poza rozrywką, którą oferują kina czy kawiarnie, większość odwiedzających galerie osób przychodzi tam w celu zakupienia odzieży. Z czego wynika chęć noszenia na sobie tego, co sygnowane jest konkretnym nazwiskiem lub marką?

26: Biżuteria na wesele – co powinna mieć panna młoda?
Każda przyszła panna młoda dokłada wszelkich starań, aby ślub i wesele potrafiły zapewnić jej, jej ‎wybrankowi oraz wszystkim zaproszonym osobom, możliwie jak najlepsze doświadczenia.

27: Modowe inspiracje kobiet
Wygląd każdej kobiety jest niezwykle ważny. Płeć piękna, jak sama nazwa wskazuje, pragnie być podziwiana, adorowana, pragnie przyciągać wzrok odpowiednim ubiorem, dodatkami, makijażem. Stąd też tyle czasopism, publikacji, portali dotyczących mody.

28: Jakie buty nadają się na ślub?
Tyle wzorów, fasonów, kolorów.. I jak tu wybrać idealne buty, które sprawdzą się w trakcie wesela? Trzeba w nich przetańczyć całą noc, a dodatkowo muszą się przecież również idealnie prezentować. Wygoda, modny design i nieszablonowy styl. A do tego też wytrzymałość.

29: Kalosze – idealny dodatek na deszczowe spacery
Mogą być ocieplane, i tradycyjne, w wersji dla dzieci i dla dorosłych. Jednokolorowe, lub w kolorach tęczy, wzorzyste i gładkie. Ale wszystkie spełniają jedną, główną funkcję, chronią stopę przed wilgocią. Mowa oczywiście o kaloszach, bez których żaden deszczowy spacer nie byłby przyjemnością.

30: Koszulki z nadrukiem- sposób na indywidualizm
Jednym z prostszych sposobów na wyróżnienie się w tłumie jest ubranie koszulki z nadrukiem. Prosty napis lub grafika z pewnością trafnie odda osobowość i charakter właściciela koszulki. Dobrze jest zadbać o to by nadruk był jedyny w swoim rodzaju. Gdzie dostać taką koszulkę?


Strona 3 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.