Moda


31: Wygoda zakupów w internecie
Nasz świat nieustannie się rozwija. Widać to po rozpowszechnieniu się internetu. Daje on ogromną ilość możliwości. Każdy z nas wykonuje masę operacji korzystając z globalnej sieci.

32: Torebki- Jak odróżnić oryginał od podróbki?
Torebka, to znak rozpoznawczy każdej z kobiet. Do pracy, na wieczór, na zakupy, na co dzień. Każda ma swój styl, pojemność, znak rozpoznawczy. Każda ma też swoją cenę. Kupujemy oryginały czy tanie podróbki?

33: Katalog modnych stron
Ubiór nas identyfikuje. Wyznacza niestety naszą pozycję społeczną, określa przynależność do grup, chociażby muzycznych, wyznacza pewien styl. Mimo znanego przysłowia, „nie szata zdobi człowieka”, wszyscy wiemy, że to często ubiór określa nasze podejście do człowieka.

34: torebki- Jak odróżnić oryginał od podróbki?
Torebka, to znak rozpoznawczy każdej z kobiet. Do pracy, na wieczór, na zakupy, na co dzień. Każda ma swój styl, pojemność, znak rozpoznawczy. Każda ma też swoją cenę. Kupujemy oryginały czy tanie podróbki?

35: Jak prawidłowo dbać o buty?
Odpowednia troska o buty sprawi, że będą nie tylko ładnie się prezentowały, ale także dłużej będziemy mogli ich używać. Powszechnie mówi się, że buty mówią wiele o osobowości człowieka, dlatego warto zapozać się z ich prawidłową pielęgnacją.

36: Z czym wiąże się moda streetwear?
Streetwear od dłuższego czasu zaczyna opanowywać polski rynek odzieżowy i jest charakterystyczny zwłaszcza dla młodszego pokolenia. W wolnym tłumaczeniu oznacza modę uliczną, ale w głębszym rozumieniu to styl inspirowany muzyką i sportem.

37: Wygoda dla biustu podczas uprawniania sportu
Mnóstwo osób uprawia sporty. Nastała pewnego rodzaju moda na ich uprawianie, a do najpopularniejszych należą wszelkie sporty ruchowe, takie jak chociażby bieganie. W przypadku biegania należy się oczywiście odpowiednio wyposażyć.

38: Bielizna na ratunek
W sypialni zaczęło wiać nudą? Uśpiona została dawna namiętność i pożądanie, które to pchnęły was w swoje ramiona? Zastanawiasz się, jak na nowo sprawić, aby zapłonął między wami ogień miłości? Wypróbuj damskiej bielizny erotycznej, która rozpala pożądanie, pobudza zmysły i zachęca do nocnych igraszek.

39: 5 sposobów na znalezienie idealnej wiosennej kurtki
Pożegnaj się z płaszczem zimowym – oficjalnie rozpoczynamy sezon na wiosenne kurtki. Znalezienie okrycia, które współgra z Twoją figurą, przetrwa próbę czasu i zmieści się w granicach domowego budżetu jest łatwiejsze niż myślisz.

40: Jaką czapkę wybrać do kształtu twarzy
Wybór czapki, niezależnie od pory roku, dla niektórych jest sporym problemem. Mnogość różnych fasonów i modeli sprawia, że decyzja te staje się trudna. Z pomocą przychodzi jednak poniższy poradnik.


Strona 4 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.