Moda


41: Lumpeksy – kilka zasad kupowania
Ciucholandy, lumpeksy, second handy, szmateksy, już sam fakt funkcjonowania tylu nazw na określenie jednego rodzaju sklepów z używaną odzieżą świadczy poniekąd o popularności tej instytucji.

42: Motywy narodowe w modzie ulicznej
Wielu ludzi nosi ubrania pokryte patriotycznymi motywami by pokazać całemu światu swoją miłość do ojczystego kraju. Wiadomo, że najlepiej z propagowaniem swojej narodowości w stylizacjach radzą sobie Amerykanie. Jak patriotyczna moda wygląda na naszym podwórku?

43: Bluzki na każdą okazję
Bluzka to jeden z nieodzownych elementów damskiej garderoby. W swojej szafie ma je każda kobieta – zarówno ta, która ceni sobie elegancję, jak i ta preferująca wygodę i luźny styl. Są tym elementem ubioru, który może stanowić podstawę do różnorodnych stylizacji.

44: Na zakupy do Desigual Outlet
Desigual Outlet to jedno z najwspanialszych miejsc, gdzie można kupić ubrania, torebki, buty oraz inne akcesoria zarówno damskie, jak i męskie. To miejsce jest tak wspaniałe, głownie ze względu na ceny, w jakich można kupić te wszystkie produkty.

45: Eleganckie buty na każdą okazję
Istnieje mnóstwo okazji, podczas których zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni się wyjątkowo pięknie prezentować. W czasie takich uroczystości trzeba przede wszystkim elegancko ubrać się. Niestety sama sukienka lub garnitur nie wystarczą, ponieważ trzeba jeszcze do tego założyć eleganckie buty.

46: Odzież z ekologicznych materiałów
Coraz częściej zastanawiamy się nad tym, co kupujemy dla swoich maluchów. Wybierając ubranka szczególnie przyglądamy się temu, z czego są zrobione. Chociaż jeszcze do niedawna obserwowało się, że kupujemy to, co nas najmniej kosztuje to dzisiaj trend się odwrócił, a raczej zmienił.

47: Kolorowy zegarek dla młodych i aktywnych
Zegarek powinien być dobrze wykonany i powinien się podobać. To chyba najprostszy przepis na sukces. No bo zastanówmy się jak przy tak dużym wyborze, konkurencji marek, nowinek technologicznych wybrać to co najlepsze, to co najbardziej optymalne.

48: Dlaczego tak się ubieramy?
Ubieranie się w jakiś określony sposób jest często kwestią naszej mentalności, wychowania i tego, w jakim miejscu mieszkamy. W końcu najwięksi fachowcy po ubraniach są w stanie rozpoznać konkretną nację – czasami nawet nie potrzeba do tego fachowca.

49: Buty na każdy dzień
Płaskie, z obcasem, na koturnie. Niskie, bądź wysokie. Damskie, męskie, bądź dziecięce. Sportowe, eleganckie, plażowe. Markowe i zwyczajne. Obuwie. Nieodłączny element naszego stroju każdego dnia.

50: Buty dla ceniących wygodę
Kupowanie butów to jedno z najciekawszych i najbardziej przyjemnych zajęć – o tym wie każda kobieta. Zakładanie, zdejmowanie, przymierzanie, oglądanie, podziwianie i kupowanie.


Strona 5 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.