Moda


51: Funkcjonalność i styl w jednym urządzeniu
Ilu z nas posiada cenny, elegancki zegarek? Jak często dostrzegamy je u innych? Jakie emocje i ucząca w nas wywołują? Mimo że nie powinno się oceniać po wyglądzie, bardzo często to właśnie takie detale mówią wiele o człowieku.

52: Dlaczego znamy markę Vans?
Buty spod słynnego już znaku „V” zawojowały Polskę na przełomie nowego stulecia i co ciekawe nie było to obuwie Adama Małysza, który rozpoczął wielkie wygrywanie skacząc w stylu „V”.

53: Historia kurtki w Polsce
Czy jeden z elementów ubioru może mieć swoją skonkretyzowaną historię? Oczywiście, że może, tak jak samochód sam może zjechać z górki i tak jak niespodziewanie może zawitać do nas teściowa.

54: Co nosić zimą
Okrywanie się zwykłymi szalikami jest już „passe”. Nie wiedzieć czemu, stare, włóczkowe tkaniny, które tak dzielnie strzegły naszego ciepła nie są już w modzie.

55: Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban
Okulary przeciwsłoneczne spełniają bardzo wiele funkcji, które bardzo doceniane są przez osoby chcące zagwarantować sobie maksymalne poczucie komfortu przede wszystkim podczas letnich dni, lecz nie tylko.

56: Jak wybrać odpowiednią bieliznę pod sukienkę wieczorową?
Przepiękna suknia, fryzura, makijaż to podstawa. To elementy kobiecej kreacji, które przyciągają wzrok już od pierwszego spojrzenia. Liczy się jednak także to co jest pod spodem!

57: Szycie na miarę
Szukając idealnego dla siebie stroju można łatwo stracić głowę. Bieganie po sklepach i buszowanie wśród wieszaków jest ulubionym sportem „szafiarek”, dla których modny wygląd stał się priorytetem.

58: Współczesna moda strettwearowa
Jeszcze do niedawna klasyczna moda strettwearowa kojarzona była jedynie z przedstawicielami kultury hop-hopowej i zarezerwowana wyłącznie dla młodego pokolenia sportowców. Dziś trendy stylu ulicznego z hukiem wchodzą na salony.

59: Trendy w modzie ulicznej
Wychodząc naprzeciw oczekiwań młodego, niepokornego pokolenia, które swoim wyglądem chce zademonstrować indywidualizm oraz styl życia od niedawna preferowana na terenie naszego kraju moda streetwearowa zaproponowała wyjątkowe rozwiązania.

60: Moda streetwearowa na polskich ulicach
Od niedawna na polskich ulicach pokazują się młodzi ludzie wystylizowani zgodnie z trendem jaki oferuje znana już w całej europie moda streetwearowa. Stylizacje podążające za duchem czasu odzwierciedlają nie tylko trend ulicznej mody preferowany przez młodych ludzi ale również ich styl życia.


Strona 6 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.