Moda


61: Historia dżinsów
Nie znać dżinsów, to tak jak mieszkać w Polsce i nie wiedzieć, kim jest Adam Małysz. Zdarzają się niezwykłe przypadki, ale większość jest zorientowanych w temacie. Dziś trudno jest nawet znaleźć osobę, która choć raz w życiu nie miałby dżinsowej pary spodni na sobie.

62: Biżuteria dopełnieniem całości
Ważnym elementem wyglądu czy stroju kobiety są dodatki. To one dopełniają całości wizerunku, nadają mu niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowego blasku. Pośród tych dodatków, szczególną rolę zajmuje biżuteria.

63: Moda uliczna ostatnich lat
Ubrania, które są modne w ostatnich czasach zazwyczaj są odkrywcze i lubiane przez większość współczesnych kobiet. Jednakże czasami także warto spojrzeć nieco krytycznym okiem na to co obecnie jest najbardziej modne i sprawdzić, czy na pewno wyglądamy w tym korzystnie.

64: Inspirująca londyńska moda uliczna
The Beatles, Cream czy Led Zeppelin to tylko nieliczne przykłady brytyjskich grup rockowych. Wywarły one ogromne znaczenie nie tylko na muzykę. Zespoły te wywarły ogromny wpływ na brytyjską a co za tym idzie na światową modę.

65: Moda streetwearowa jest obecnie bardzo ciekawie stylizowana
Moda streetwearowa, jest obecnie coraz bardziej popularna. Jest to zdecydowanie wywołane tym, że ludzie chętnie korzystają z ubrań, które gwarantują wysoki komfort, ale jednocześnie pozwalają prezentować się naprawdę atrakcyjnie.

66: Modowe rozważania
Moda to dominacja określonego fasonu, wzoru tkaniny, kolorów. W każdym sezonie pojawiają się nowości, na przykład ciekawostką w ostatnich czasach jest moda streetwearowa.. Za nowościami podążają cierpliwie gwiazdy, których wizerunek jest na świeczniku.

67: Historia marki DC
Marka DC jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodzieżowych dystrybutorów odzieżowych na całym świecie. Kto by pomyślał, że jeszcze przed rokiem 1989 nikt nie mógł o niej usłyszeć.

68: Krótka historia marki Ecko
Hip-hop i graffiti to dwa słowa, które są ze sobą bez wątpienia ściśle powiązane. Dziś w wielu miejscach na świecie łączy je także marka Ecko. Marka, która odmieniła styl ulicy.

69: Pełna zalet moda na koturny
Choć często możemy usłyszeć o tym, że buty damskie powinny być przede wszystkim wygodne, wiele kobiet uważa, że takie ich postrzeganie nie jest najwłaściwsze.

70: Najlepsze prezenty dla mężczyzny
Niektóre kobiety tracą wiele nerwów zanim wybiorą swojemu mężczyźnie odpowiedni prezent. Oczywiście sprawa jest dość trudna, bo zależy nie tylko od zainteresowań, ale także ceny, okazji, poziomu znajomości.


Strona 7 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.