Moda


71: Co sprawia, że coraz chętniej wybieramy seksowną bieliznę?
Jeszcze nie tak dawno temu seksowna bielizna należała do tych rozwiązań, o których każdy marzy, niemal każdy jednak obawia się powiedzieć o tym głośno, aby nie zostać oskarżonym o nietypowe, niestosowne, czy wręcz wyuzdane upodobania.

72: Jakie błędy popełniamy wybierając buty na jesień?
Wraz z końcem lata i początkiem deszczowej jesieni większość z nas uświadamia sobie, że nadszedł już najwyższy czas na wizytę w sklepie z obuwiem. Zarówno letnie buty damskie, jak i męskie zazwyczaj nie nadają się do tego, aby spacerować w nich w listopadzie, nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko dokonać ich wymiany.

73: Torebki listonoszki hitem tego lata!
Torebki listonoszki to niekończący się hit tego lata, jeśli chodzi o torebki damskie. Pozostaje jedynie kwestia odpowiedniego dopasowania ich do swojej kreacji.

74: Piłka rehabilitacyjna - ćwicz codziennie
Piłka to nie tylko ciekawy przyrząd do ćwiczeń, ale również oryginalny mebel w naszym domu czy miejscu pracy. Siedząc na piłce możemy pracować przy komputerze w pozycji bezpiecznej i zdrowej dla naszego kręgosłupa, a także w chwilach odpoczynku oprzeć o nią stopy.

75: Bielizna przez internet – kiedy to ma sens
Przez internet możemy kupić już wszystko. Niektóre rzeczy jednak lepiej jest zobaczyć na żywo przed zakupem. Gorzej z bielizną – tej przymierzać raczej nie możemy, lecz z uwagi na jej intymność, wolelibyśmy bliższe zapoznanie, aniżeli przez internet.

76: AYAL.PL, czyli żyć modnie i stylowo
Oto platforma internetowa w nowoczesnym wydaniu. Poza niebanalnym zbiorem fotografii znajdziecie tutaj również historie mniej i bardziej znanych producentów, a także prezentacje najnowszych kolekcji zasługujących na szczególną uwagę.

77: Jak się ubrać?
Moda to kapryśny twór – to, co jeszcze przed kilkoma miesiącami nie schodziło z list najbardziej pożądanych przedmiotów dzisiaj może być szczytem tandety i kiczu. Jak się w tym wszystkim połapać, jak być na bieżąco?

78: Nie daj się złapać w pułapkę mody
Czym jest moda? Pytanie, które zapewne pozostanie bez odpowiedzi tak dzisiaj, jak i przez kilkaset najbliższych lat, nawet mimo wielu naukowych definicji, które powstały w tak zwanym międzyczasie.

79: Ubrania w formie tuniki
Tuniki, krótsze, dłuższe, z baskinką czy bez, dopasowane czy luźniejsze - wszystkie chętnie kupowane przez panie. Bardzo uniwersalne, pasują do każdej figury kobiety.

80: Moda - skąd czerpać informacje na temat najnowszych trendów?
Polacy chcą być modni - jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne butiki z odzieżą, sklepy znanych na świecie marek są zazwyczaj wypełnione klientami, powstają również pierwsze polskie marki odzieży luksusowej.


Strona 8 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.