Moda


81: Historia mody ulicznej
Historia mody urban (miejskiej) i street style sięga lat 70 XX wieku. To właśnie wtedy muzyka hip-hopowa zaczęła mieć coraz większy wpływ na młodych ludzi (a to właśnie hip-hopowcy mieli w zwyczaju nosić ten, a nie inny rodzaj ubrań).

82: Złota Nitka 2013 przyznana
Podczas XXI edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów "Złota Nitka" zaprezentowanych zostało 19 finałowych kolekcji młodych twórców. 18 z nich do konkursu zakwalifikowało jury, wybierając kolekcje spośród 108 zgłoszeń, które nadeszły od projektantów zarówno z kraju jak i z zagranicy.

83: Zakupy ze stylistką
Moda interesuje większość osób i choć pojawia się praktycznie w każdym miejscu na świecie, to nie każdy jest w stanie ją zrozumieć. Pokazują to chociażby stroje, które w żaden sposób nie są modne.

84: Modne fryzury na wiosnę
Nadchodzi majówka i nareszcie temperatury zaczynają przekraczać 10 stopni Celsiusa. Zdajemy sobie wtedy sprawę, że czas też na zmianę wyglądu, w tym fryzury. Dlatego panie ruszają szturmem do fryzjerów na podcięcia, farbowania i inne zabiegi zmieniające wygląd ich włosów.

85: Realia mody sprawują ważną funkcję w życiu każdego z nas.
W końcu przyszło długo wyczekiwane przez nas lato. No może jednak wciąż nie lato, zaś wiosna. Nie zmienia to jednakże faktu, że wyższe temperatury wprawiają nas wszystkich w milszy nastrój.

86: Zbliża się XXI Konkurs dla Projektantów Ubioru – Złota Nitka 2013.
17 maja po raz kolejny Łódź stanie się stolicą mody i miejscem, na które zwrócą uwagę projektanci, producenci odzieży, media i osobowości branży.

87: Mokasyny na wiosnę i lato
Mokasyny to dzisiaj wygodne i klasyczne obuwie noszone przez kobiety i mężczyzn. Dostępne w szerokiej palecie barw oraz w wielu wersjach stylistycznych: przygotowanych do zestawiania z odzieżą w różnym stylu.

88: Bielizna wyszczuplająca - body
Wśród szerokiej gamy bielizny modelującej znajdziemy elementy działające na różne części ciała, jak figi, biustonosze, gorsety, szorty czy rajstopy. Największy obszar naszego ciała jest w stanie skorygować jednak tylko body wyszczuplające, stanowiące ciekawą propozycje wśród wspomnianej bielizny.

89: Dla kogo biustonosz silikonowy
Obiegowe opinie na temat biustonoszy silikonowych są skrajnie różne, jedne panie się zachwycają, inne nie są przekonane i zadowolone. Wszystko zależy od osobistych preferencji i odczuć, równie ważne jest jednak odpowiednie stosowanie, biustonosz silikonowy wymaga specjalnej troski aby w pełni spełniał swoją rolę.

90: Nowoczesna biżuteria dla każdej z pań
Od najdawniejszych czasów jasne jest, że kobiety lubią wszelkiego rodzaju błyskotki. Chodzi przecież o to, by wspaniale się prezentować oraz wyróżnić się z tłumu, a temu nic nie służy lepiej niż właściwie dobrany naszyjnik i przyciągające wzrok mężczyzn kolczyki.


Strona 9 z 28
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]  

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.