NIe taka zwykła czapka

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: EP

Czytano: 678 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 321 | Data: 07.12.14 | 0 komentarzyWraz z nastaniem jesieni wyciągamy z szaf cieplejsze kurtki, płaszcze, szaliki oraz rękawiczki. Nie możemy także zapominać o nakryciu głowy bo przecież to przez nią tracimy najwięcej ciepła. Dobrze dobrane do stylizacji nakrycie głowy, może być świetnym jej dopełnieniem.


Ochrona głowy przed zimnem na duże znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia, gdy temperatury znacznie spadną. Czapki, kapelusze i kaszkiety mogą być świetnym sposobem nie tylko na ochronę głowy przed zimnem, ale także na odmianę codziennej stylizacji. Czapki, podobnie jak szaliki możemy zmieniać w zależności od okazji czy humoru. Kolorystycznie, możemy je dobierać na zasadzie kontrastu lub barw pokrewnych. Ważne jest natomiast żeby nie przesadzić z kolorami pozostałych dodatków jak rękawiczki i szalik – najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest komponowanie ich w tym samym kolorze.

Czas na czapkę

Wiele kobiet jest niechętnych do noszenia czapek i woli zimą marznąc niż zniszczyć misternie ułożoną fryzurę. Lepiej jednak mieć w torebce grzebień i lakier do włosów, aby móc później poprawić stylizację, niż marznąc w drodze do pracy czy na uczelnię.

Nakrycie głowy należy przede wszystkim dopasować do kurtki lub płaszcza, który nosimy. Jeśli ma sportowy krój, powinniśmy raczej wybrać czapkę. Możemy tu sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i wybrać jakiś ciekawy model z pomponami lub też, zupełnie zwykłą i prostą czapkę. W sprzedaży dostępnych jest wiele czapek i z pewnością każdy dobierze taką, która będzie pasowała do jego stylizacji.

Kapelusze i kaszkiety

Te nakrycia głowy są zdecydowanie zarezerwowane na eleganckie wyjścia. Do nich z pewnością najbardziej pasować stylowe płaszcze lub kurtki o bardziej klasycznym kroju. Możemy także pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji i np. zaopatrzyć się w kapelusz o dużym rondzie.

Nakrycie głowy, niezależnie od tego czy zdecydujemy się na czapkę, kapelusz czy beret może ciekawie urozmaicić naszą stylizację, a już na pewno skutecznie ochroni nas przed zimnem. Czasem warto poświęcić nawet najmisterniej ułożona fryzurę i nie zmarznąć w naprawdę chłodny dzień.
Podpis


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7017
Autorzy: 1923

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.