Wiosenny outfit - jak się ubierać na co dzień?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: bunitas

Czytano: 1322 razy | Kategoria: Moda | Ilość słów: 332 | Data: 16.03.15 | 0 komentarzyZima powoli odchodzi w zapomnienie i coraz więcej wskazuje na to, że możemy zapomnieć o niej na przynajmniej osiem miesięcy. Nadszedł czas, aby pożegnać się nie tylko z czapką i szalikiem, ale również z sięgającą kolan kurtką zimową.


Skoro jednak w długich kozakach i w nausznikach zaczynamy wyglądać dziwnie, warto, abyśmy zastanowili się nad tym, jak powinien wyglądać nasz wiosenny outfit, gdy wychodzimy z domu nie na bal, ale do szkoły, pracy lub na uczelnię.

Co na nogi?
Wiosna jest porą roku, w czasie której kozaki po kolana stają się nie tylko niepraktyczne, ale również wyjątkowo niewygodne. Zanim jednak wybierzemy się na poszukiwanie szpilek, zastanówmy się nad tym, czy jest to dobry pomysł? Pierwsze tygodnie wiosny są wyjątkowo zdradliwe, zbyt lekkie buty mogą więc przyczynić się do wyjątkowo poważnych problemów ze zdrowiem. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie więc zaopatrzenie się w botki – zawsze modne, eleganckie, wygodne, a przy tym na tyle ciepłe, że chodzenie w nich nie wiąże się z ryzykiem zmagania się z grypą wraz z powikłaniami.

Witaj sukienko!
Chodzenie zimą w sukienkach nie jest niewskazane i nikt nie uważa tego za zachowanie niewłaściwe, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że nie każdy podchodzi z entuzjazmem do takiego rozwiązania. Gdy jednak nastają cieplejsze dni, możemy zastanowić się nad tym, czy nie nadszedł już czas, aby pokazać światu nasze nogi. Sukienka do noszenia na co dzień nie musi być przesadnie strojna, najlepszym rozwiązaniem jest przy tym stawianie na wygodę. Nie musi sięgać ziemi, warto jednak zwrócić uwagę na to, czy nie jest zbyt krótka. Z pewnością nie wywoła z tego powodu zgorszenia, może jednak przyczynić się do problemów ze zdrowiem.

Zamień szalik na apaszkę

Zmiany w garderobie po zimie zawsze oznaczają pożegnanie z szalikiem, nikt jednak nie oczekuje od nas, że zaczniemy chodzić po mieście z gołą szyją. Warto więc zastanowić się nad tym, czy nie wymienić szalika na apaszkę zwłaszcza, że bogaty wybór rozwiązań tego typu pozwoli z łatwością dopasować ją do preferowanego przez nas stylu.


Podpis

Wiosennych sukienek szukaj na: http://www.decobazaar.com/ubrania-sukienki-18.html


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.