Zdrowe odżywianie i diety


1: Słodycze w diecie najmłodszych
Każdy rodzic chce dać swoim dzieciom to co będzie dla nich najlepsze, dlatego większość mam dba o to by całkowicie wyeliminować słodycze z dziecięcej diety. Rzeczywiście słodycze dla dzieci nie są potrzebne, ale tak naprawdę czym byłoby dzieciństwo bez choć odrobiny słodyczy.

2: Nie wiesz, co Ci jest – zrób testy na nietolerancję pokarmową
Masz uczucie rozbicia, każdy dzień podobny jest do poprzedniego, nie możesz pozbyć się tego dziwnego odczucia w żołądku, przez które straciłeś apetyt?

3: Dolegliwości stawów, czyli „łokieć tenisisty”
Staw łokciowy jest skomplikowany i złożony w swojej budowie- posiada trzy kości (ramienną, promieniową, łokciową), więzadła, które ograniczają ruchy oraz trzy stawy i mięśnie. Ze względu na tak zawiłą budowę łokieć bywa także kłopotliwy.

4: Dietetyk obali mity o żywieniu
W treści dotyczące zasad zdrowego żywienia wkradło się wiele kontrowersji. Jak zweryfikować otrzymane informacje i odrzucić te niezgodne z prawdą? Z pomocą przychodzą specjalistyczne publikacje dietetyków, oparte na renomowanych publikacjach naukowych i podręcznikach akademickich. Oto lista najpopularniejszych mitów o żywieniu.

5: Jak schudnąć w nagłych sytuacjach?
Śluby, ważne rocznice, zjazdy absolwentów – wszystkie te sytuacje łączy jedno. Chcielibyśmy wypaść na nich olśniewająco, wyjątkowo, powalić rodzinę czy dawno niewidzianych znajomych swoim wyglądem.

6: Odzyskanie szczupłej sylwetki
Blogi dla kobiet wyliczają setki porad na to jak skutecznie odzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę. Z pewnością za zdecydowaną większością z nich stoją uzasadnione recje, niemniej przyczyny otyłości bywają bardzo różne, wobec czego także terapia powinna być dobierana indywidualnie.

7: Rola psychiki w odchudzaniu
Regułą jest, iż osoby, które wpisują w wyszukiwarce internetowej frazę pokroju: jak szybko schudnąć, skupiają się przede wszystkim na kwestii cielesnej. Czasem jest to jednak błąd, ponieważ problem może tkwić zupełnie gdzie indziej, czyli w psychice.

8: Łysienie
Kłopoty z łysieniem pojawiają się coraz częściej u mężczyzn w coraz młodszym wieku. Warto podjąć jego leczenie, aby poprawić swój wygląd

9: Post Daniela – dieta nie tylko dla chrześcijan
W ostatnim czasie bardzo dużo słyszy się o różnego rodzaju dietach. Moda na odchudzane na dobre zagościła nie tylko u gwiazd, ale również w zwykłych domach. Odchudzają się młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni.

10: Wiesz, co jesz?
Współczesny rynek produktów żywnościowych daje nam szeroki wachlarz możliwości serwowania sobie mniej lub bardziej ciężkich do przetrawienia przez organizm produktów.


Strona 1 z 17
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]  

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.