Przydatne w podróży gerber słoiczki

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 503 razy | Kategoria: Zdrowe odżywianie i diety | Ilość słów: 386 | Data: 03.04.13 | 0 komentarzyGdy jesteśmy z dzieckiem w podróży, nie mamy czasu gotować mu posiłku. W takich sytuacjach warto sięgnąć po jakieś gotowe danie, które można podać wprost ze słoiczka lub też jedynie przez chwile podgrzać przed spożyciem.


W takich momentach warto wybierać produkty zdrowe, pełnowartościowe, bez konserwantów i innych substancji, które mogłyby okazać się szkodliwe dla dziecka. Mogą to być na przykład gerber słoiczki. Firma gerber jest bowiem obecna na rynku od wielu lat i wciąż zdobywa zaufanie kolejnych pokoleń dzieci i rodziców. Produkty w tej firmy okazują się bardzo apetyczne, dzięki czemu większość maluchów nie grymasi przy ich zjadaniu. Ponadto, gerber wytwarza żywność bogatą w witaminy, białko i inne składniki, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz rozwoju organizmu.

Wśród najsłynniejszych gotowych potraw  z tej firmy znajdują się między innymi przetwory owocowe, jak dżemy i soczki, jak też gotowe zupki i sosy, które wystarczy przez chwilę podgrzać przed podaniem. Słoiczki z żywnością produkowane przez firmę gerber na szczęście nie są bardzo drogie. Dlatego też nie obciążą nadmiernie naszego podróżnego budżetu, zaś dziecko dzięki nim będzie miało pełne podstawy do radości. Produkty firmy gerber nasyca je szybko i skutecznie, nie powodując żadnych dolegliwości pokarmowych, co znacznie ułatwi naszą podróż. Rzecz jasna, zaletą produktów w słoiczkach jest też to, że nie muszą być trzymane w lodówce, co czyni z nich idealny prowiant na czas podróży. Warto zatem skorzystać z tej wyśmienitej okazji.

Każdy z nas chce być piękny i szczupły. Dobra figura świadczy o tym, że o siebie dbamy. Jeżeli chcesz schudnąć to musisz jednak to zrobić w sposób prawidłowy, który nie narazi twojego zdrowia na niebezpieczeństwo. Listek sałaty na śniadanie i jabłko na obiad to niestety nie jest dobre rozwiązanie. Przede wszystkim twoja dieta to racjonalne odżywianie. Musisz ustalić, które produkty będziesz mogła spożywać. Oczywiście najważniejsze jest to, by do diety wprowadzić zdrowe jedzenie. Warzywa i owoce muszą się w niej znaleźć. Warto pomyśleć o soi, która jest bardzo zdrowa i ma pozytywne działanie na zdrowie. Dobre i racjonalne odżywianie najlepiej ustalić z dietetykiem, gdyż to on najlepiej ukierunkuje nas na dobre odżywianie. Jeżeli jednak nie ma takiej możliwości to musimy sobie poradzić sami i samu ustalić racjonalne odżywianie.
Podpis

Dorota Chojnacka


Ocena: Ten artykuł nie był jeszcze oceniany


Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.

Statystyki


Artykułów: 7020
Autorzy: 1925

Menu

Reklama
Najaktywniejsi autorzyZakatalogowani (670)
Natalia (412)
EP (372)
berszi (252)
gryzipiorek (236)
Justyna (224)
pismak (213)
Admin (207)
Karolina (181)
Ania (162)

Kategorie


© 2011-2013 Pioropolis.pl, Silnik: ArticleMS
Pamiętaj, administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkownika. Treści są własnością ich autorów.